Re Nieruchomości Kraków i okolice zajmuje się pośrednictwem w obrocie nieruchomościami i posiada ugruntowaną pozycję na rynku nieruchomości, działając od 2000 roku. Swoje doświadczenie budowaliśmy na włoskich rynkach nieruchomości w międzynarodowej sieci agencji nieruchomości, gdzie przez wiele lat byliśmy franczyzodawcami marki na terytorium RP. Chęć realizacji własnych pomysłów oraz rozwoju zdecydowała o stworzeniu Re Nieruchomości. Przedrostek „Re” mówiący o odrodzeniu i wprowadzeniu świeżości, wskazuje na to, że dziś bogatsi o zdobytą wiedzę i doświadczenie, wprowadzamy na rynek własną, całkowicie polską franczyzę, firmując ją swoim nazwiskiem.

Co nas wyróżnia? Dlaczego warto zdecydować się na
współpracę z Re Nieruchomościami?

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, wiedząc, że za każdym człowiekiem stoi jego osobista historia. Łączymy pasję z wiedzą i wieloletnim doświadczeniem.
Wsłuchujemy się bardzo uważnie w Wasze potrzeby, by móc dostosować jak najlepszą ofertę. Do każdej transakcji i finalizacji podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Kto może się do nas zwrócić?

Niezależnie, czy właśnie spełniasz swoje marzenia, czy chcesz dobrze zainwestować pieniądze, Twoje sprawy są dla nas najważniejsze. Z nami wydobędziesz potencjał swojej nieruchomości, zarówno przy sprzedaży, jak i wynajmie.
  Zaufaj doświadczeniu i sprawdzonym rozwiązaniom, a resztą zajmiemy się my.

Skontaktuj się z nami, a my przygotujemy dla Ciebie najlepsze rozwiązania i propozycje!

Porównaj oferty